You are currently viewing Augsti detalizēta topogrāfiskās informācijas uzturēšanas platforma pašvaldībām!

Augsti detalizēta topogrāfiskās informācijas uzturēšanas platforma pašvaldībām!

TOPO DATI piedāvā vēl nebijušu platformu – https://topoweb.lv/ – kas dod iespēju Augsti detalizētas topogrāfijas informācijas (ADTI) uzturētājiem nodrošināt pilna cikla datu apriti vienā platformā. Ja esat pašvaldībā atbildīgā persona, kuram jāveic ADTI uzturēšanas darbi, šī ir pirmā izvēle, lai saprastu piedāvājumus tirgū, pēc kā izvēlēties savu darbu procesus!

https://topoweb.lv/ piedāvā iespēju mērniekiem iesniegt darbus, pašvaldības darbiniekiem, kuri pārbauda, datus, komunicēt un veikt pārbaudes failiem. Sistēma automātiski parāda specifikācijas kļūdas, loģiskās datu kļūdas, kā arī norāda, kāda informācija nav parādīta komunikācijām, kas ir datu bāzē, bet nav iesniegtajā darbā.

Sistēma atbrīvo jūs no nevajadzīga darba – kā datu ielikšanu planšetēs, jo dati tiek glabāti datu bāzē. Dati vienmēr ir aktuāli, atbilstoši iesniegtajiem un reģistrētajiem darbiem. Šos darbus neaizmirst izdarīt, to dara platformā iebūvētās funkcijas.

Datu apzīmogošana – ir integrēta eParaksts elektroniskais zīmogs. Tas dod iespēju samazināt laiku datu nosūtīšanā, reģistrācijā, reģistrēto datu drošībai. Nav zīmogu, kurus var viltot, kā arī pārliecināties par iesniegto datu apriti – datu iesniegšanai reģistrēt, pārbaudes ilgumu un apzīmogošanas laiku.

Dati pieejami no datu bāze – atbilstoši noteiktajām prasībām – Valsts zemes dienestam tiek nodoti dati viņu noteiktajā nomenklatūrā (failu sistēmā) un notiktajos formātos. Pašvaldības darbiniekiem dati ir pieejami WMS/WFS formātā, kā arī lejup lādējami failu veidā konkrētam apgabalam. Mērniekiem šie dati pieejami pārlūkā, kā arī lejup lādējami pēdējie aktuālais datu bāzes skats, kā arī faili, kas šo skatu radījuši, ar iespēju izsekot to un redzēt/pārliecināties savā darba vidē. Lai būtu iespējams veikt kvalitatīvu mērījumu, ar to platforma neaprobežojas, bet izsniedz visus nepieciešamos datus, kurus pašvaldībā ir izvēlējušies izsniegt mērniecības procesam, sākot no sarkano līniju faila, visbeidzot ar komunikāciju turētāju datu bāzes datiem.

 

Vēlies modernu ADTI uzturēšanas platformu – piesakies uz konsultāciju – https://topodati.lv/