TOPODATI uzņēmums, vēsture, statistika

Vīzija

Jebkuras problēmas ir tikai iespēja būt labākiem! Risinājumi, kuri rada nākotni!

Misija

Topodati ir asociācija informācijas pārvaldībai, analīzei un vizualizācijai! Rutīnas uzdevumi ir mākslīgā intelekta darbs!

Mērķis

Nav rutīnas darbu! Jebkura darbība, kura atkārtojas mēneša laikā, ir jāpaveic bez cilvēka iesaistes.

Vērtības:

  • Pozitīva domāšana, uz risinājumiem vērsta sadarbība, bez aizspriedumiem un negatīvām emocijām. Problēmu nav, ir tikai iespējas!
  • Caurredzama komunikācija, Topodati ir risinājums, kas padara jūs mobilus- pārvaldība kļūst mazāk sarežģīta. Vienmēr ātra un ērta piekļuve informācijai!
  • Nepārtrauktā kustībā – arī pēc risinājumu ieviešanas, mēs turpinām uzlabot risinājumu, kas arī turpmāk jums palīdz būt mobiliem un sasniegt aizvien jaunas virsotnes!
  • Mazākas izmaksas – ar jūsu palīdzību mēs atrodom procesus, kuri samazina efektivitāti un nevajadzīgi tērē resursus, mēs veicam šo procesu automatizācijas un uzlabošanas darbus, kas samazina jūsu izmaksas nākotnē!

Mēs nodrošinam:

Augsti detalizētas topogrāfiskās informācijas (ADTI) pilnu datu aprites, uzturēšanas un izplatīšanas sistēmu. Sistēma piemērota jebkura  ADTI uzturētājam, tai skaitā, ja to nodrošina pašvaldības darbinieki. Sistēma ir ērta saziņa datu iesniegšanā, kā arī ne mazķa kā 60% no darbu pārbaudes automatizācija. Datu imports un datu izplatīšana ir 100% automatizēta un nav nepieciešams darbaspēks. topoweb.lv – sistēma, kas ir ADTI uzturētājiem, datu saņēmējiem ērtākais veids pakalpojumu sniegšanā.

Ģeotelpisko datu pārvaldību – izmantojot pGIS.lv. Kopā to šobrīd jau izmanto 43 institūcijas. Gan privātpersonas, gan juridiskas personas, gan pašvaldības. Sistēma radīta intuitīva, ērta, atbilstoši pielāgojama lietotājam.

Mēs esam:

TopoDati ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla risinājumu sniegšanu. TopoDati risinājumus izmanto gan valsts pārvaldes institūcijas, kā arī vadošie uzņēmumi Latvijā. Izmantojot uzņēmuma padziļinātas ģeomātikas nozares, finanšu un ekonomiskās prognozēšanas iespējas un nepieciešamību, vīziju par nākotnes tehnoloģiju attīstību un daudzpusīgu domāšanu, TopoDati aktīvi cenšas iedvesmot un iesaistīt savus klientus, lai rastu jaunus biznesa attīstības veidus. Mēs mākam:
1. Izveidot jaunas augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas datubāzes (ADTI IS) gan pašvaldībām, gan privātpersonām.
2. Veikt datubāzē ievietojamās informācijas atbilstības kontroli.
3. Transformēt un pārveidot dažādu ģeotelpisko informāciju, lai tā būtu savietojama ar datubāzēm.
4. Veikt datubāzes uzturēšanu un datubāzē ievietojamās informācijas kontroli.
5. Veikt ģeoinformācijas datu aprites uzskaiti, pārbaudi, uzturēšanu.
6. Pārbaudīt specifikācijas atbilstību ADTI jebkuram interesentam.
7. Gaisa telpai nepieciešamās informācijas iegūšanu, sistēmu izstrādi, datu kontroli, datu uzturēšanu un izplatīšanu.
8. Analizēt ekonomisko informāciju ģeogrāfiskā vidē.

Pašvaldības, kurās uzturam ADTI
0
Platformu izmantotāju kompānijas
0 +
Platformu lietotāji
0 +
Investīcijas topoweb sistēmā
150000 +