ADTI izsniedzamie faili

Kādēļ TOPO DATI

Par datiem, kādēļ tik daudz failu:

 1. SIA Topo dati ir pārgājusi uz pilnīgu datu bāzes principu, kad tiek uzturēti dati nevis planšetēs, bet gan datu bāzē, līdz ar to, esam arī nomainījuši uzturēšanas standartus, tas ir, mēs uzturam katru iesniegto mērniecības un izpildmērījumu failu atsevišķi, un izsniedzam datus sekojošā veidā:
  1. CLEAR_VIEW.dgn – ir visa informācija– kopsavilkums, jeb vienkārši sakot – vecā izpratnē –planšete. Satur planšete tikai datus, kas ir specifikācijā pēc konvertācijas un jaunajiem mērījumiem.
  2. FULL_VIEW.dgn – IR PILNĪBĀ VISA informācija uz šodienu – un var saturēt arī nepārkonvertētos līmeņus – no 1 līdz 65! Atbilstoši, ja automatizēti nekonvertējās pēc jaunās specifikācijas ieviešanas, mēs šos datus neesam izdzēsuši, bet izsniedzam arī. Attiecīgi – satur pilnībā visus datus no CLIER_VIEW.dgn un papildus klāt vēl tie līmeņi, kas neatbilst specifikācijai.
  3. Novados, kur ir papildus informācija nāk papildus faili no planšetes DGN vai DWG formātā, kā arī GEOTIFF (skanētās planšetes), ko ir uzturējuši atsevišķi komunālā saimniecība. Tā ir informatīva, un izsniedzam – lai Jums ir tas, kas ir viņiem – kāda informācija rīcībā ir viņiem, ir arī Jums!
  4. Papildus – vēl nāk arī no 0 līdz bezgalībai daudz failu, ja ir veikta mērniecība jūsu iezīmētajā apgabalā! Attiecīgi, mēs izsniedzam (šobrīd no 2017.gada) arī individuālos izpildmērījumus, topogrāfijas, būves novietnes kontroles plānus utt, visu informāciju – mazos failus, no vēstures līdz mūsdienām, kas ir mērīts, lai mērnieks skaidri zina, kas un no kā ir radies planšetē ieraugāmais! Tad pats mērnieks jau var papildus pieņemt lēmumus, kuru informāciju izmantot no mērījuma datiem un kuru nē!
 2. Atbalstoši iepriekšminētajam, ja esat pieraduši strādāt pēc planšešu principa – izmantojiet failu FULL_VIEW.dgn.
 3. SIA Topodati ir par pilnvērtīgu datu informāciju, nekropļojot un neizmainot pirmavotus, to izsniegšana visiem interesentiem, tai skaitā mērniekiem, tādēļ viss, kas ir pašvaldību rīcībā no informācijas par doto teritoriju, tiek nodots arī Jums. Gan kopskats, gan arī visi mērījumi atsevišķi!